Lékárna SALVIA spol. s.r.o.

6. května 556
Bystřice pod Hostýnem
768 61
+420 573 380 376
Otevírací doba  
Pondělí - pátek 7:00 - 17:30
Sobota       7:30 - 12:00

 

Prostory lékárny

<< 1 | 2 | 3

O nás

    Lékárna SALVIA vznikla 1. 11. 1993 privatizací jediné lékárny v Bystřici pod Hostýnem. Navázala tak přímo na tradici zdejšího veřejného lékárenství již z období první republiky. Ne vždy se lékárna nacházela na jejím současném působišti. Provozovně na ulici 6. května předcházely původní prostory lékárny v ulici Čs. brigády, také v budově bývalých jeslí našla naše lékárna na nějaký čas útočiště.

    Teprve zakoupením a rekonstrukcí budovy bývalé spořitelny v roce 1999 bylo možné vytvořit nejen odpovídající odborné pracoviště, ale rovněž i příjemné prostředí jak pro erudovaný personál, tak především pro klienty lékárny.

    Lékárna SALVIA se pyšní tím, že se snaží vytvořit důvěrnou atmosféru mezi lékárníkem a pacientem, aby bylo možné odpovídajícím způsobem vyřešit potíže, které pacienta tíží. Snaha pacientovi vždy kvalifikovaně poradit a co nejrychleji mu pomoci od jeho neduhů je naší prvořadou prioritou. Samozřejmostí je konzultace případných interakcí u vydávaných léčiv. Naším cílem je rychlá úleva od Vašich potíží a následné uzdravení.

 

Přijďte, vždy Vás velmi rádi v lékárně SALVIA přivítáme.